Seçkin ve Özel Abiye imalatı
Abiye; Bayanların özel gecelerde giydiği şık giysi, tuvaletdir. Modacıların yazıp kullandıkları, Fransızca’dan aktarma ‘abiye‘ sözcüğünü çok kişi bilir; ‘abiye giysi’ bir törene ya da toplantıya uygun zarif bir giyim için kullanılır. Gösterişli ve göz alıcı öğleden sonra veya özel gecelerde giyilen bu elbiseleri hazırlamakta giymek kadar meşakatli ve zaman alıcıdır. Biz abiyeyi tasarlayıp imalata almak için tecrübeli personel ve kalifiye elemanlar ile çalışmaktayız, makina parkurlarımız tam olup profesyonel işler çıkarmaktayız. Tedarikten imalata kadar her alanda kaliteli üretim yapar ihracata ve avrupa konseyi giyim mevzuatına uygun malzemeler kullanırız.
Seçkin Tasarımlar
Abiyeler o denli modellenir, hazırlanır, dikilir ve sunulur ki, en az gelinlik kadar seçkin günler ve gecelerde kadının kişiliğini yansıtacak bir araç, güzelliğine ölçü olabilecek bir değer olarak kullanılır .
Abiye tarzı elbiselerin yontma taş devrinden bu yana kadınların ağaç yapraklarıyla kendilerine değişik şekiller vererek elbise görnümünde değişik modeller yaptığı anlaşılmış günümüzün modern kumaşlarına yansımıştır.
SİGORTA® kumaş seçiminde trende uygun renk ve kalitede seçim yapar, kumaşın AzoTex standartlarında olmasına dikkat eder .
Modelleme aşamasında diğer firmaları klonlamaz şayet müşteri tarafından istenirse belirgin değişiklikler ile imalata alır.
Markamız ismindende anlaşıldığı gibi sizlere güven verir, farklılığı size yaşatacak ve değişimi yaşamak için bizden giyinin.
Özel günlerin kahramanı olan abiyeler, ayrıca en sıkıntılı kıyafetlerden bir tanesidir. Size en uygun abiye modelini beğenmek için çileden çileye girersiniz.
Bir abiye beğenirseniz, fiyatı çok pahalı olur. Sevdiklerinizin nişan, düğün, kına gibi özel günleri duyduğunuzda acaba o gün ne giyeceğim sorusu kafanıza takılır.
Farklı renk desen ve motifte sizler için onlarca abiye modellerini sizin için ürettik ve tasarladık. Sürekli güncellenen kreasyonlarımız mevcuttur. 
Özel süslemeli, svarovski taşlı çeşitli biyelerle zenginleştirilmiş, uzun kısa ve çok renkli modellerimiz mevcut olup, imalatı sürekli yapmaktayız.
Online Alışveriş Yapabilirsiniz

www.giyim.com.trElbise’de Ara

© 2011 Sigorta TradeMark - TR