Hakkımızda - Sigorta Marka

HAKKIMIZDA

Firmamız, SİGORTA Markası ile dünya moda sektöründe yer almaktadır, sektöründeki 10 yıllık deneyimin gücü ve kuvvetli altyapısının yanı sıra; uluslar arası standartlarda çalışma anlayışı ve büyük hedefleriyle, günümüzde Türk tekstil ve modasının önde gelen markalarını oluşturmak idealiyle yola çıkmıştır.

SİGORTA Markası, Tasarım ekibiyle moda dünyasında ve üretimin tüm alanlarında ortaya koyduğu enerjisiyle Türk tekstiline yepyeni bir soluk kazandırmaktadır. Dinamik yapısı ve uluslar arası standartların üzerindeki kalite standatlarıyla çıktığı yolda kısa süre içerisinde bir dünya markası olarak anılacak ve dünyanın önde gelen markalarıyla aynı vitrinde yerini alacaktır.

SİGORTA Markası, Avrupa, Asya ve Rusya başta olmak üzere Ortadoğu ve Amerika’yı kapsayan geniş bir coğrafya üzerinde Türk modasının dünyadaki çağdaş yüzü olma çalışmaları başlatmış ve Azotex Güvenilir Sağlıklı Tekstil standartları kalitesinde hazır giyim üreten bir dünya markası olmak arzusundadır. Ayrıca ISO 9001 Kalite Belgeli bir üretici firmayız.

Özgün tasarımlarıyla firmamız, sezonun modasını ve dünya trendlerini içeren geniş kapsamlı koleksiyonları ile her sezon takipçilerine oldukça geniş bir yelpazede hizmet vermekle yetinmeyip şıklığı, zerafeti ve yeni sezon moda anlayışını taşımak isteyen herkese kendisiyle özdeşleştirebileceği pek çok kombinasyon oluşturmaktadır.

Türkiye pazarına bir dünya markası yaratma hedefi ile giren firmamız, var olan talebi karşılamak amacıyla Türkiye genelinde ve uluslar arası pazarlarda özel tasarım ürün üretme, sipariş usulü üretim ve marka yaratma anlamındada müşterilerine hizmet vermektedir.

SİGORTA Markasının yaratıcısı firmamız her daim tüm ürün gruplarında hizmetinizde olacaktır.

VİZYONUMUZ

Ürettiğimiz tüm ürünlerde ve markalarımızla, Türkiye’de en iyi olmak ve Dünya markaları arasında yer alan, global pazara yön veren örnek şirket olmak.

MİSYONUMUZ

Ürünlerimiz, Markalarımız, çözümlerimiz, satış sonrası hizmetlerimizle sağladığımız güvenirlilik ve yüksek iş ahlakımız ile müşterilerin ilk tercihi olarak, çalışanlarımız, hissedarlarımız ve müşterilerimiz için değer yaratan bir şirket olmak.Elbise’de Ara

© 2011 Sigorta TradeMark - TR